Nieuwe website voor Wubbo Ockels

Ecolutions is een onderneming van Wubbo Ockels.De eigenaar wilde een site die makkelijker was te onderhouden en met een meer up-to-date design. Het bestaande ontwerp vertaalde ik naar een nieuw WordPress template.
Bekijk de nieuwe website hier: www.ecolutions.nl

385 keer gelezen

Vind de klanten die bij je passen

klanten vinden acquisitie

Wat kun je mij bieden? En waarom moet ik dat bij jou afnemen en niet bij je concurrent? Focus je als ondernemer allereerst op de mensen uit je doelgroep, op hun behoefte en sluit daarop aan met je sterke en onderscheidende punten, en dus met een zo specifiek mogelijk aanbod.

Hoe meer onderscheidend je bent en hoe ‘smaller’ je doelgroep, hoe beter. Zorg er daarna voor dat je website, uitstraling en teksten daarbij passen én bij jezelf.

Ik help je daar graag bij. Want ook ik focus me. Ik lever strategisch advies én praktische oplossingen voor online branding en acquisitie. Voor ZZP’ers en het MKB:

  • Online positionering en (personal) branding
  • De vindbaarheid van je site en teksten (SEO)
  • Het beeldmateriaal dat je gebruikt
  • Social Media, de do’s & dont’s

Meer weten?

Bekijk wat ik voor je kan doen of neem direct contact met mij op.

252 keer gelezen

Nieuwe website voor WinterTekst.nl

Een nieuwe website opgeleverd voor WinterTekst, van freelance tekstschrijver en redacteur Karlijn de Winter.

Met het idee voor wisselende achtergrondfoto’s en wisselende banners, zodat de site in elk jaargetijde een aansprekende frisse uitstraling kan hebben.

Bekijk de website: WinterTekst.

449 keer gelezen